دسته‌بندی: استودیو

گوینده زبان انگلیسی

سمسون سیز گوینده بریتانیایی

گوینده زبان انگلیسی حرفه‌ای از ضروریات یک تیزر تبلیغاتی برای جامعه هدف انگلیسی‌زبان است. موشن گرافیک انگلیسی یا فیلم ساخته شده هرچقدر خوب باشد اما بدون یک گوینده زبان انگلیسی نیتیو ارزش خود را به شدت از دست خواهد داد. هدف از ساخت یک تیزر تبلیغاتی نشان‌دادن قابلیت‌های کسب و کار شماست و هرچقدر اجزای آن دقیق باشد مخاطب را بیشتر جذب خواهد کرد، گویندگی هم بخش بسیار مهمی از اجزای یک تیزر تبلیغاتی است که نمی‌توان اهمیت آن را درنظر نگرفت. در این مطلب قصد داریم بگوییم خصوصیات یک گوینده انگلیسی‌زبان چیست.

تلفظ دقیق و سرعت مناسب گوینده زبان انگلیسی

تلفظ صحیح و دقیق کلمات انگلیسی برای فهم بهتر مخاطبان غیرایرانی بسیار اهمیت دارد. گوینده انگلیسی‌زبان باید واژه‌ها را به درستی تلفظ کند تا برای مخاطب قابل فهم باشد. گوینده انگلیسی زبان باید با سرعت مناسب و قابل فهم صحبت کند، تا مخاطبان بتوانند اطلاعات را به راحتی درک کنند.

انرژی و انگیزه گوینده زبان انگلیسی

گوینده زبان انگلیسی باید انرژی و انگیزه لازم را در صدا و فن بیان خود داشته باشد تا مخاطبان را به توجه و عمل وا می‌دارد. گوینده باید بدانید در کجا به چه لحنی بگوید تا بیشترین تاثیر را در مخاطب داشته باشد.

انعکاس فرهنگ و شناخت مخاطب توسط گوینده زبان انگلیسی

گوینده باید از فرهنگ و عادات مخاطبان غیرایرانی شناخت داشته باشد و برای انتخاب لغات و اصطلاحات بهترین مورد را بکار ببرد تا پیام بهتری به مخاطبان منتقل شود.

لهجه انگلیسی گوینده

زبان انگلیسی هم مانند همه زبان‌ها گویش‌ها و لهجه‌های مختلفی دارد که متعلق به کشورهای مختلف است. عمده گویندگان انگلیسی زبان به دو لهجه بریتیش و آمریکن مسلط هستند از این رو باید بررسی شود که کدام لهجه برای مخاطب مناسب است و گوینده زبان انگلیسی به کدام لهجه سخن بگوید.

پادان و گویندگان زبان انگلیسی

پادان مفتخر است با بهترین گویندگان گویش‌های رایج زبان انگلیسی همکاری دارد، در فهرست زیر می‌توانید گویندگان زبان انگلیسی را ببینید و با کلیک بر روی هرکدام نمونه صداهای آنها را بشنوید همچنین بیوگرافی و سابقه کار آنها را بخوانید. در صورت سفارش ضبط می‌توانید با شماره ۲۶۲۹۱۳۴۰ تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *