تیزر تبلیغاتی ، آگهی بازرگانی ، پیام بازرگانی ، آگهی تبلیغاتی یا هر چه در طول سال ها صدایش کردیم، از تخصص های اصلی ماست. فیلم صنعتی که از ژانرهای مهم مستند می باشد نیز از اثرگذارترین روش های تبلیغ و معرفی است. ما به ساخت یک تیزر تبلیغاتی به چشم یک اثر سینمایی کوتاه نگاه میکنیم، با همان دقت و ظرافت. چرا که شما برای معرفی محصول یا خدماتتان وقت بسیار کوتاهی دارید. پس همه چیز باید فکر شده دقیق بجا و تاثیرگذار باشد. تا در مدت کوتاه یک تیزر بتوان به بهترین شکل پیام را به مخاطب منتقل کرد.

استودیو ضبط صدا و موسیقی ما در زمینه ی آهنگسازی صداگذاری تنظیم و میکس و مستر فعال است. استودیو پادان مجهز به امکانات دوبلاژ و صداگذاریست. ما نه تنها در زمینه ی تولید آثار صوتی بلکه در موسیقی فیلم و سریال نیز فعالیت های زیادی انجام داده ایم. این امکان هم به صورت مستقل هم برای اهداف سینمایی ما بسیار موثر و تسهیل کننده بوده است. استودیو موسیقی و ضبط صدای پادان دارای گواهی استاندارد آکوستیک و ایزولاسیون از دانشگاه صنعتی شریف است.

ساخت انیمیشن با مقاصد هنری و تبلیغاتی ازجمله فعالیت های پادان می باشد. بخش انیمیشن ما شامل موشن گرافیک و انیمیشن های سه بعدی با کادر متخصص و باکس های پیشرفته گام موثر و مهمی در ساخت تیزرهای تبلیغاتی که کاملا انیمیشن یا نیمه انیمیشن هستند می باشد.

گروه گرافیکی پادان خلق آثاری نوآورانه را سرلوحه کار خویش قرار داده است. خدمات واحد گرافیک پادان شامل: مشاوره، طراحی و اجرای هویت سازمانی (CI) شامل لوگو، اوراق اداری (سربرگ، پاکت و کارت ویزیت)، طراحی و چاپ پوستر، بنر و بیلبورد، بروشور، کاتالوگ، خبرنامه یا نشریه درون سازمانی و عمومی، آگهی و رپرتاژ آگهی مطبوعاتی، کتاب، تندیس، حجم، طراحی گرافیکی صفحات وب و AP، طراحی گرافیکی بسته­بندی محصولات، پیکتوگرام، ویرایش لوگو (Logo Redesign)، طراحی بصری لوح فشرده و دفترچه آن.

چشم های ما خودآگاه یا ناخودآگاه همواره در حال تماشای اطرافند و از آنجایی که عمده زمان زیستن ما در فضای داخلی منزل و محل کار سپری می­شود، طبیعتا تاثیر بسیار ژرفی بر احساسات و روحیات ما میگذارند. زندگی و کار در فضایی باب سلیقه شخصی و متناسب با روانشناسی فردی موجب لذت بیشتر و کارایی بالاتری خواهد شد. پادان در حرکتی نو، بر اساس علم روانشناسی فردی و روانشناسی کار طرح های دکوراتیو منحصر به فردی ارائه میدهد تا محیط پیرامون شما بسان مناظری باشد که شما در ناخودآگاهتان همواره احساس لذت داشته باشید.

عکاسان خلاق و متخصص «پادان»، سعی در ارائه بهترین قاب­ها برای ثبت بهترین لحظات مراجعه­کنندگان و سفارش­دهندگان خود دارند. آن­ها خدماتی از قبیل عکاسی فیلم، صنعتی، دکوراتیو، تجاری، مستند، فیگوراتیو و هنری را با آخرین تجهیزات و امکانات دیجیتال ارائه خواهند داد.