استودیو

استودیو پادان از معدود استودیوهای چند منظوره در تهران است. فعالیت‌هایی همچون: ضبط نریشن ٬ دوبلاژ ٬ صداگذاری و صداسازی فیلم‌های سینمایی در بخش صدای پادان صورت می گیرند. استودیو پادان زیر مجموعه‌ای از موسسه فرهنگی هنری پژوهش و اجرای دستاوردهای نو (پادان) بوده که با پروانه فعالیت به شماره ۷۰۹۹ مستقیما تحت‌الحمایه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد.
بخش‌های دیگر پادان شامل استودیو فیلم و تیزر، موشن گرافیک، طراحی گرافیک و طراحی سایت است. پادان این افتخار را دارد که توسط بسیاری از اساتید گویندگی، دوبلاژ و صداپیشگی انتخاب اول باشد. صداهایی که از بسیاری از تیزرها فیلم ها و سریال‌ها می‌شنوید در استودیو پادان ضبط شده‌اند.

موقعیت و دسترسی

استودیو پادان
استودیو پادان در مکانی آرام و دلنشین با دسترسی آسان از خیابان ولیعصر و جردن، قرار دارد.

استودیو پادان برخلاف بسیاری از استودیوها، زیرزمین نیست! بلکه در مکانی آرام و دلنشین با چشم‌اندازی جذاب از درختان خیابان های جردن-ولیعصر قرار گرفته که باعث می‌شود حس متفاوتی را نسبت به یک استودیو صدابرداری به شما می‌دهد.

دسترسی آسان از دو خیابان ولیعصر و جردن، همچنین نزدیکی به ایستگاه BRT امانیه و همینطور نزدیکی به پل پارک وی از دیگر مزیت‌های موقعیت استودیو پادان است.

یکی دیگر از مزیت‌های پادان نزدیکی به ساختمان صدا و سیما است که باعث می‌شود دسترسی به بسیاری از گویندگان را راحت‌تر کند،

برای آشنایی بیشتر با استودیو پادان میتوانید در بخش نمونه صدای گویندگان، صدای دوبلورها و نریتورهای شهیر کشورمان را بشنوید. همچنین در قسمت هایی مانند عکس ها و فیلم‌های استودیو تصاویری از روند ساخت موسیقی و ضبط صداها وجود دارد.

استانداردهای استودیو

استودیو پادان همواره سعی بر آن داشته که بهترین عملکرد و کیفیت را برای مشتریان خود ارائه بدهد و رعایت استانداردهای یک استودیو اصلی‌ترین دلیل آن است. رعایت آکوستیک و عایق‌بندی مناسب در محیط استودیو صدا که باعث می‌شود صداها به درستی جذب شده و جلوی بازتاب آن‌ها گرفته شود. استفاده از تهویه مناسب برای حفظ دما و رطوبت تجهیزات استودیو برای استفاده بلند مدت از آنها و فضای مناسب و استاندارد در محیط استودیو از جمله مواردی هستند که استودیو پادان با رعایت این استانداردها موفق به دریافت گواهی استاندارد آکوستیک و ایزولاسیون از دانشگاه صنعتی شریف شود. پادان برای حفظ این استاندارد هرچند وقت اقدام به بازبینی و در صورت لزوم بازسازی استودیو می‌کند تا کیفیت ضبط صدا همچنان در سطح بالایی بماند.

 

 

خدمات ما در استودیو پادان

استودیو ضبط صدا

استودیو ضبط صدا

اکثر استودیو ها با داشتن فضایی بسته و به اصطلاح خفه، عرصه را بر هنرمند تنگ می کنند. استودیو های زیر زمینی نیز همانطور که از نامشان پیداست بسیار اذیت کننده هستند. پادان در یکی از بهترین مناطق تهران، با فضایی زیبا و دلباز این مشکل را حل کرده است. ضبط در استودیو ضبط صدای پادان برای شما به خاطره تبدیل میشود. شما جایی خواهید نشست که بسیاری از فیلم ها، تیزر ها و مستند ها در آن خلق شده اند. این در حالی است که همانطور که اشاره شد به گواه بسیاری از حرفه ای ها، این استودیو از بهترین تجهیزات و کیفیت صدا برخوردار است. رزرو یک استودیو حرفه ای بسیار مهم است و پادان خیال شما را از این بابت آسوده کرده است مطالعه بیشتر…

استودیو موسیقی

استودیو موسیقی

استودیوهای موسیقی در تهران در مناطق مختلف بیست و دو گانه وجود دارند اما معدود استودیوهایی از شرایط مطلوب برخوردارند. استودیوهای موسیقی باید از تجهیزات و امکانات استودیو باید بروز و کامل باشد. گاهی در یک استودیو، میکسری بسیار بزرگ وجود دارد که صرفا از لحاظ بصری توجه شما را جلب می کند و استودیو به خاطر همان ظواهر هزینه زیادی دریافت میکند. انتخاب استودیو موسیقی در تهران کار دشواری است. اما چه شرایطی برای انتخاب یک استودیوی خوب باید در نظر داشت؟ ما در اینجا ضمن معرفی استودیو موسیقی پادان به مواردی که میتواند در انتخاب شما تاثیرگذار باشد اشاره میکنیم. مطالعه بیشتر…