استودیو

پادان از معدود استودیو های چند منظوره در تهران است. فعالیت هایی همچون: ضبط نریشن ٬ دوبلاژ ٬ صداگذاری و صداسازی فیلم های سینمایی در بخش صدای پادان صورت می گیرند. استودیو ضبط پادان زیر مجموعه ای از موسسه فرهنگی هنری پژوهش و اجرای دستاوردهای نو (پادان) بوده که با پروانه فعالیت به شماره ۷۰۹۹ مستقیما تحت الحمایه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد.
بخش های دیگر پادان شامل استودیو فیلم و تیزر ، انیمیشن ، گرافیک و طراحی وب سایت است. پادان این افتخار را دارد که توسط بسیاری از بزرگان گویندگی ، دوبلاژ و صداپیشگی انتخاب اول باشد. صداهایی که از بسیاری از تیزرها فیلم ها و سریال ها میشنوید در استودیو پادان ضبط شده اند.

استودیو پادان

استودیو ضبط پادان زیرزمین نیست! بلکه در مکانی آرام و دلنشین با چشم اندازی جذاب از درختان خیابان های جردن-ولیعصر حس متفاوتی را نسبت به یک استودیو صدابرداری به شما می دهد.
برای آشنایی بیشتر با استودیو پادان میتوانید در بخش نمونه صدای گویندگان، صدای دوبلورها و نریتورهای شهیر کشورمان را بشنوید. همچنین در قسمت هایی مانند عکس ها و فیلم های استودیو تصاویری از روند ساخت موسیقی و ضبط صداها وجود دارد.

نمونه صدای گویندگان

در این صفحه نمونه صدای برترین گویندگان رادیو ، تلویزیون ، دوبلورها و صداپیشگان گردآوری شده است، شما می توانید گوینده مورد نظر خود را از این مجموعه انتخاب نموده و به ما اعلام کنید، پادان با سابقه همکاری دیرینه با این عزیزان، شما از صدای آشنای هنرمند محبوبتان بهره مند خواهد کرد.

تصاویر استودیو

پادان برآن است تا از لحظه لحظه فعالیت های استودیو موسیقی و ضبط صدا عکس تهیه کند. تا شما عزیزان با حال و هوای پروژه های مختلف در استودیو همسو شوید. استودیو صدا و موسیقی پادان علاوه بر کارهای روتین استودیو در صدا سازی و صدا گزاری فیلم سابقه دیرینه دارد.

فیلم‌های استودیو

در این صفحه فیلم های گرفته شده از برخی پروژه ها ، ضبط ها ، دوبلاژ و پروسه ساخت موسیقی قرار داده شده است. امید است با دیدن این فیلم ها درتا حدودی در جریان راه و روش پادان در پروژه های مختلف قرار بگیرید. استودیو صدا و موسیقی پادان علاوه بر کارهای روتین استودیو در صدا سازی و صدا گزاری فیلم سابقه دیرینه دارد.