دسته‌بندی: اخبار پادان

ضبط نریشن و گویندگی

ضبط نریشن و گویندگی برای فیلم ها و تیزر ها از تخصص های اصلی گروه هنری پادان است. ما با در اختیار داشتن امکانات روز دنیا، فضایی آرام و حرفه ای، مجوز رسمی از وزارت ارشاد و همکارانی متخصص، در زمینه های ضبط نریشن ، ضبط صدای گویندگان و سایر تولیدات سمعی و بصری فعال هستیم. ما افتخار همکاری نزدیک و مستمر با بهترین نریتور ها و دوبلور های ایران را داریم.

ضبط نریشن ایده آل در استویو پادان

۰۲۱-۲۲۶۵۵۱۳۸

۰۲۱-۲۲۶۵۵۰۲۳

شما میتوانید برای بازبینی صداهای ضبط نریشن به بخش نمونه صداهای گویندگان و دوبلورها مراجعه کنید.

موسسه فرهنگی هنری پژوهش و اجرای دستاوردهای نو یا به اختصار پادان در جردن، بین خیابان ولیعصر و گیتی، رو به روی سازمان صدا و سیما واقع شده است.

بهمن هاشمی ضبط نریشن
بهمن هاشمی مجری، گوینده و دوبلور سرشناس در استودیو پادان برای ضبط نریشن

نریشن در لغت به معنای داستان گویی ست اما در اصلاح سینمایی به صدایی گفته میشود که بر روی فیلم قرار میگیرد درصورتی که ما گوینده را نمیبینیم. در زبان انگلیسی نریشن را “وییس اُور” (Voice-Over) یا “آف اسکرین”  (Off-Screen) میگویند. المان های مختلفی در مطلوبیت ضبط نریشن حائز اهمیت اند. تجهیزات صدابرداری، اتاق ضبط استاندارد، استفاده از میکروفن مناسب و متناسب با رنگ صدای نریتور و …

ما در استودیو پادان تمام فاکتورهای لازم جهت ضبط نریشن ، ضبط موسیقی، دوبلاژ و… را با دقت و ظرافت به کار بسته ایم تا در نهایت بهترین کیفیت را ارائه دهیم.

 

استاد ابوالحسن تهامی نژاد
استاد ابوالحسن تهامی نژاد از مشهور ترین اساتید دوبلاژ و نریشن ایران در استودیو پادان

گویندگان مختلفی در استودیو پادان حضور داشته اند، اما همکاری با بزرگان عرصه دوبلاژ و نریشن، برای ما افتخاری غیر قابل انکار است. در بخش نمونه صدای گویندگان وبسایت ما، صدا و تصویر برخی از این اساتید را میتوانید ملاحظه فرمایید.

امیرحسین مدرس ضبط نریشن
امیرحسین مدرس در استودیو پادان

اگر نریتور را تعیین کننده ترین عامل یک نریشن بدانیم، درجه دوم اهمیت را میتوان صدابرداری و ضبط نریشن دانست. ما برای هر رسانه صدابرداری و خروجی مخصوص آن رسانه را ارائه میدهیم. مسترینگ مخصوص تلویزیون، مخصوص سینما مخصوص رادیو و… نوع میکروفن ها و نوع پردازش صدا مهمترین عامل در ضبط نریشن می باشد. در پادان، کادر مجرب و حرفه ای که سابقه ی درخشانی در دوبلاژ و آهنگسازی دارند کار ضبط را انجام میدهند، نه یک اپراتور ساده! به همین خاطر است که ما با افتخار میگوییم پادان استودیوی مورد علاقه ی اکثر گویندگان و هنرمندانی است که در اینجا حاضر بوده اند.

فریبا رمضانپور در حال دوبلاتژ
فریبا رمضان پور استاد دوبلاژ و نریشن در استودیو پادان

استودیو پادان بخشی از موسسه فرهنگی هنری پادان میباشد

استودیو پادان برای ضبط صدا نریشن فیلم های سینمایی و تیزرهای تبلیغاتی از شما از بهترین انتخاب های شما در ایران است. برای دسترسی به نریتورها، گویندگان و صداپیشگان مورد نظرتان با ما تماس بگیرید. ضبط نریشن یکی از فعالیت های استودیو گروه هنری پادان میباشد و علاوه بر ضبط نریشن ، دوبلاژ ساخت موسیقی و صداگذاری و ترکیب صدای فیلم ها از تخصص های ماست. گروه هنری پادان با ضبط بیش از ۲۰۰ نریشن برای آنونس فیلم سینمایی، دوبلاژ بیش از ۴۰ فیلم سینمایی، ساخت موسیقی بیش از ۳۰ فیلم و سریال و… از فعال ترین موسسات فرهنگی هنری میباشد.

مهتاب کرامتی نریشن برای فیلم سینمایی
مهتاب کرامتی در استودیو پادان برای ضبط نریشن فیلم سینمایی

 

آنونس های بسیاری را در خاطر داریم، که می توانیم بگوییم از خود فیلم خاطره انگیز تر شده اند. وقتی به آنها رجوع میکنیم می بینیم که صدای نریتور موثرترین عامل در این امر بوده است. گویندگان و هنرمندان مختلف برای ارائه کار هنری نیاز به فضایی آرام، دلنشین با امکانات بروز دارند که این شرایط در استودیو پادان مهیاست و ضبط نریشن را برای شما خاطره انگیز خواهد کرد.

  1. درخواست همکاری. با رادیو جوان و صبا و سلامت و ایران صدا همکاری داشته و بیش از چندین فیل و انیمیشن را دوبله کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *