ژاله صادقیان

ژاله صادقیان

  ژاله صادقیان (متولد ۱۳۴۴) دوبلور و گوینده رادیو و تلویزیون می باشد. ایشان از پنج سالگی وارد عرصه گویندگی شد و از با سابقه ترین گویندگان زن ایران می باشد. وی فعالیت خود را در رادیو زیر نظر هما احسان آغاز کرد و رادیو صدای آشنا اولین برنامه او می باشد او پس از انقلاب وارد تلویزیون شد و چندین سال می باشد که با رادیو همکاری نداشته است. لازم به ذکر است برنامه گلپونه ها در سال ۱۳۸۳ اولین برنامه تلویزیونی ژاله صادقیان می باشد. از نظر همکاری و ضبط آثار ایشان علی رغم اینکه خارج از ایران حضور دارند اما از طریق ارتباطات اینترنتی مرتبا با استودیو پادان همکاری دارند. صدای وی صدایی حماسی و در عین حال با لطافت و دلنشین می باشد. علاوه بر دکلمه آثار بسیاری از شعرا و ادیبان بزرگ وی از برترین گویندگان تیزر و نریشن است.

  آلبوم گنج سخن ژاله صادقیان

  آلبوم گنج سخن ژاله صادقیان
  جلد آلبوم گنج سخن

  آلبوم گنج سخن شامل ۱۰ دکلمه شعر حافظ توسط ژاله صادقیان و آهنگسازی سعید اردیانی می باشد. موسیقی این اثر بصورت دشتی، شوشتری، اصفهان، شور، نوا، ماهور، همایون، افشاری و ابوعطا است.

  تحصیلات

  ژاله صادقیان فارغ التحصیل رشته ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد. گویندگی آثار ادبی از جمله قابلیت های ژاله صادقیان می باشد. و تن صدای او بسیار مناسب متن های حماسی می باشد. وی از معدود گویندگانی ست که چندین جایزه مهم گویندگی و صدا را از آن خود کرده است.

  ثبت سفارش با این گوینده
  ثبت درخواست
  مقایسه با دیگر گویندگان
  افزودن لیست جدید
  حذف