صبا راد
  • صدای صبا راد

صبا راد مجری گوینده نویسنده و تهیه کننده رسانه است. نام اصلی او فاطمه راد می باشد. ایشان همسر مانی رهنما خواننده معروف پاپ هستند. صبا راد متولد سال ۱۳۵۹ ست. وی مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» بوده است و روزهای زوج در این برنامه حضور پیدا می کرد.

ایشان از مرکز صدا کار خود را آغاز کرد و برنامه ای به نام ورزش تندرستی در رادیو، اولین برنامه وی بود. راد میگوید که اطرافیانش به او می گفتند که صدای خوبی دارد و به اصرار آنها برای تست به رادیو رفت و این برخلاف علاقه خودش بود چرا که علاقه زیادی به این رشته نداشت. صبا راد می گوید هرگز فکر نمیکردم که وارد این عرصه بشوم و بتوانم موفق باشم. وی سابقه نویسندگی نیر دارد و در مسابقه ای عنوان بهترین نویسنده را کسب کرده است.

ضبط نریشن با صدای صبا راد در پادان

به واسطه شهرت زیاد این روزهای راد بسیاری از حرفه ای های صدا و یا افرادی که قصد ضبط صدا برای تیزر های خود را دارند خواهان صدای ایشان هستند. لذا گروه هنری پادان مانند سایر گویندگان مشهور ایشان را نیز در لیست گویندگان خود آورده است تا تمام سلایق صدایی را پوشش دهد. اگر چه برخی معتقدند که وی در گویندگی اغراق می کند اما نباید نادیده گرفت که ایشان بسیار گوینده و مجری موفقی بوده اند. صبا راد صدایی زنانه ای استوار دارد و علاوه بر لطافت های زنانه از لحنی حماسی نیز بهره می برد.

آشنایی مانی رهنما و صبا راد

صبا راد مدت زیادی ست که در برنامه های تلویزیونی دیده نمیشود. این اتفاق با ازدواج وی با مانی رهنما مصادف بوده است. این خبر اولین بار با پست یک عکس در یکی از شبکه های مجازی مانی رهنما منتشر شد.
صبا راد گوینده مشهور در کنسرت مانی رهنما قطعه ای شعر را دکلمه کرد و رهنما نیز فیلمی از این دکلمه بر صفحه خود منتشر کرد و متن عاشقانه ای نوشت. کاربران فضای مجازی که این دو را می شناختند شروع به گمانه زنی کردند تا اینکه رهنما رسما این موضوع را اعلام کرد. متنی که مانی منتشر کرد این بود:

تو رو میخوام درست مثل، شبی که ماهشو میخواد

مثه کشتی سرگردون، که بندرگاهشو میخواد، تو رو میخوام مثه خاکی که بیتابه یه بارونه، مثه قلبی که دور از عشق یه دم زنده نمیمونه. مانی رهنما، صبا راد، همسر، عشق، اردیبهشت ١٣٩٦”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش با این گوینده
ثبت درخواست
مقایسه با دیگر گویندگان