سعید توکلی
  • سمپل پادان
  • تیزر
  • نریشن

سعید توکلی مجری و گوینده مشهور رادیو و تلویزیون ایران می باشد. ایشان متولد هشتم فروردین ماه ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات هستند. سعید توکلی کار حرفه ای خود را در ۱۷ سالگی، پس از قبول شدن در تست امیر نوری آغاز کرد. سعید توکلی به تازگی مجری یکی از مهم ترین برنامه های تلویزیون جمهوری اسلامی ایران شده است: برنامه ی تحلیل سیاسی اجتماعی “پایش”

سعید توکلی سالهاست از اصلی ترین گویندگان رادیو ایران و رادیو پیام می باشد، هرچند وی در تمام شبکه های رادیویی اعم از رادیو سلامت رادیو اقتصاد رادیو فرهنگ و… حضور داشته است. گویندگی خبر ورزشی و خبر سیاسی نیز از فعالیت های پر شمار ایشان به حساب میرود.

گویندگی نریشن و تیزر توسط سعید توکلی

ایشان از پرکار ترین و پر طرفدارترین گویندگان نریشن و تیزر حال حاضر هستند. تیزرهای همراه اول، بانک شهر، بانک مسکن بانک تجارت و بسیاری از محصولات پر طرفدار با صدای ایشان ضبط شده است. صدای رسای سعید توکلی به همراه لحن حماسی و پر قدرت، او را به یکی از برترین گزینه های فیلمهای صنعتی بدل کرده است. گروه هنری پادان افتخار همکاری نزدیک با این گوینده مشهور و کم نظیر را دارد.

مجری برنامه پایش

این برنامه تلویزیونی که فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است پس از حذف مرتضی حیدری، چند قسمتی با افراد گوناگون کار خود را ادامه میداد تا اینکه سرانجام این برنامه با اجرای سعید توکلی روی آنتن رفت. نگاه های زیادی به اجرای سعید توکلی دوخته شد، چرا که او با صراحت لهجه و تسلط بر کلام و مسائل اجتماعی سیاسی میتواند بسیار برنامه را جذاب و پر تماشاگرتر از قبل گرداند.

تدریس در دانشگاه باشگاه رادیویی جوان

سعید توکلی سابقه تدریس در دانشگاه باشگاه رادیویی جوان را در کارنامه دارد و بسیاری از گویندگان جوان توسط ایشان گزینش شده اند. همچنین ایشان مدیر گروه گویندگی دانشگاه علمی کاربردی نیز هستند.

صحبت های تند علیه بازیگران

سعید توکلی در برنامه پایش موضعی علیه بازیگرانی که با صدا و سیما خداحافظی کردند گرفته است. وی اعلام کرد: میگویند ما دیگه تلویزیون نمیایم! حب نیاید! مثلا دیگه صدا و سیما اینقدر یتیم شده توی این مدت که شماها اگه نیاید هیچی نداشته باشه نشون مردم بده؟

توکلی ادامه می دهد که مالیات بدید به جای این حرفها. صحبت های تند مجری پایش واکنش های کسترده ای در فضای مجازی بدنبال داشت. ایشان پیشتر در رادیو صحبت های تند دیگری در مخالفت با برنامه دورهمی مهران مدیری ابراز کرده بود.

  1. سلام اقاي توكلي كجان، نزديك به چندين ماهه نيستن، اصلا نميشه سلام صبح بخير رو شنيد، اقاي احمدي نسبت به اون يكي مجري ديگه هنوز بهترن ، كجاااان اقاي توكلي؟؟؟

  2. سلام جرا برنامه سلام صبح به خیر بدون حضور ایشان است ایشان مجری بسیار توانمندی هستند اگه ممکنه لیست برنامه های ایشون را اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش با این گوینده
ثبت درخواست
مقایسه با دیگر گویندگان