الهه رضایی
  • سمپل پادان
  • تیزر
  • نریشن

الهه رضایی با نام کامل معصومه رضایی (متولد ۱۲ بهمن ۱۳۴۲) مجری، گوینده تلویزیون و تیزر می‌باشد. الهه رضایی را همه ایرانی‌ها بواسطه حضور ایشان در برنامه‌های تلویزیونی خردسالان شناسند و می‌توان گفت که ایشان صدای کودکی چند نسل ایرانی هستند.

ورود به صدا و سیما

الهه رضایی در سال ۱۳۵۸ زمانیکه ۱۵ ساله بود به همراه دوستش در آزمون صدا و سیما شرکت کرد و در این آزمون پذیرفته شد و به عنوان مجری برنامه کودک شروع به کار کرد. الهه رضایی در دهه شصت به عنوان مجری برنامه کودکان توانست به اوج معروفیت خود در تلویزیون برسد و برای بسیاری از ایرانیان شناخته شد.

الهه رضایی در سال ۱۳۷۸ از اجرای برنامه کودک کناره‌گیری کرد و به عنوان مجری برنامه‌های بزرگسالان به فعالیت پرداخت. ایشان مدتی در برنامه‌ای با نام «بچه‌های دیروز» که کارتون‌ها و برنامه‌های خردسال قدیمی را برای تجدید خاطره پخش می‌کردند به اجرا پرداخت.

جدایی از صدا و سیما

الهه رضایی در ابتدا اختلافاتی با مدیر گروه کودک صدا و سیما داشت و در ادامه بعد از منحل شدن گروه کودک شبکه یک اهالی فن همه از تلویزیون رفتند و ایشان نیز در نهایت از سازمان جدا شدند،

زندگی شخصی

الهه رضایی در سال ۱۳۶۵ ازدواج کرد همسر ایشان فوق تخصص قلب هستند. آنها یک فرزند دختر و یک فرزند پسر دارند. الهه رضایی اکنون نیز دغدغه کودکان دارد و به همراه خواهرش مدیریت یک مهد کودک در دیباجی شمالی است.

الهه رضایی و پادان

الهه رضایی برای اولین بار به عنوان گوینده آزاد با موسسه فرهنگی هنری پادان شروع به همکاری کردند. صدای آرام و خاطره انگیز ایشان میتواند هر شنونده ای را به وجد آورد. درصورتیکه مایل به ضبط با صدای ایشان هستید می‌توانید با شماره ۲۶۲۹۱۳۴۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش با این گوینده
ثبت درخواست
مقایسه با دیگر گویندگان