از اینستاگرام پادان دیدن کنید Padan's Instagram
پیمان طالبی
  • سمپل پادان
  • رادیو

پیمان طالبی مجری تلویزیون و رادیو همچنین گوینده و خواننده است. وی در خردادماه سال ۱۳۶۶ در شهر تهران به دنیا آمد. پیمان طالبی مجری برنامه تلویزیونی طبیب از شبکه سوم سیما می باشد که برنامه ای بسیار پر مخاطب و محبوب شده است. ایشان در رشته مهندسی عمران در شهر همدان استان همدان تحصیل کرده و فعالیت رادیویی خود را نیز از همان جا آغاز نمود. طالبی در شبکه استانی همدان گزارشگر بود و بعد از مدتی تجربه آموزی وارد رادیو شد. رادیو جوان، ایستگاه نخست  پیمان در مسیر حرفه ای بود.

همکاری با پادان

پیمان طالبی از همکاران پادان در زمینه اجرا و گویندگی ست. با توجه به سابقه در رادیو و مسلط بودن به تکنیک صداپیشگی، وی گزینه ی مناسبی برای نریشن و گویندگی تیزر می باشد. گروه هنری پادان سالهاست با این مجری پرطرفدار همکاری نزدیکی دارد. این همکاری هم برای گویندگی تیزرها مستند ها و بعضا اجرا بوده است.  صدای پیمان طالبی صدایی شاد پر انرژی و جوان است.

مطلب پیشنهادی :تعرفه و هزینه ساخت موشن گرفیک به چه شکل محاسبه میشود؟

ورود پیمان طالبی به شبکه ۳

برنامه تلویزیونی مردم چی میگن اولین حضور تصویری او در شبکه های سراسری بود. این برنامه به تهیه کنندگی حسین رفیعی در سال ۱۳۹۴ تولید شد و به میدانی برای دیده شدن پیمان طالبی بدل گردید. این حضور تا به امروز ادامه داشته است اما خود او معتقد است دلبستگی اش به رادیو و گویندگی بیش از تصویر می باشد.

مجری برنامه طبیب شبکه ۳

تاک شو طبیب، برنامه ای گفتگو محور با دغدغه ی بالا بردن سطح اطلاعات عمومی مردم در زمینه سلامت، بصورت روزانه روی آنتن می رود و در هر قسمت میزبان متخصصان رشته‌های مختلف پزشکی است. این برنامه که بسیار محبوب شده است رویکرد متفاوتی به مسائل و دغدغه های سلامت دارد. اجرای متفاوت پیمان طالبی، برای اولین بار برنامه های پزشکی را کمی از حالت خشک و جدی خارج کرده است. او گاها شوخی می کند و تکه کلام ها و ترندهای روز را به زبان می آورد، متخصصان را وارد چالش می کند و سوالات رکی از آنها می پرسد.

علاقه مندی به ورزش

ایشان هم فوتبال بازی میکنند هم از طرفداران اصلی و پر و پا قرص استقلال هستند. اظهار نظر های او در مورد مسائل فوتبالی بعضا جنجالی نیز شده است، چرا که هرگز از کوری خوانی های فوتبالی ابایی نداشته است و گاها طرفداران پرسپولیس را خشمگین کرده است.

پست اینستاگرام پیمان طالبی در مورد علی کریمی

در یکی از پست های اینستاگرامی او، خطاب به علی کریمی این چنین نوشته شد: “یکی به این لنگی بیسواد بگه، ایستاگرام نه اسکل، اینستاگرام!!!”. این گفته او با واکنش بسیار شدید جامعه ورزشی آبی و قرمز رو به رو شد. طرفداران استقلالی و پرسپولیسی از وی به تندی انتقاد کردند. طالبی پس از مدتی به شدید ترین شکل از همه هواداران و خود علی کریمی عذرخواهی کرد و بی چون و چرا اشتباه خود را پذیرفت. در متن عذر خواهی آمده از علی کریمی خواسته که حلالش کند.

سوابق گویندگی پیمان طالبی

  • کسی صدام میزنه
  • اینجا شب نیست
  • تیتر داغ
  • چهار چهار دو
  • پاتوق شبانه
  • مردم چی میگن
  • طبیب
  1. آقای طالبی بزرگوار نمیدونم اینجا جاش هست یا نه امیدوارم دیدگاهم شنیده بشه در طبیب از همه موضوعات بحث میشه ولی یه بیماری هست بنام برونشکتازی خیلی ها درگیرند و سالها مثل مادرم با این بیماری دست به گریبان هستند خیر امواتتون از پزشکان متخصص بخواهید صحبتی داشته باشند هر چند این بیماری فقط باید انتی بیوتیکهای مستمری استفا ه شود لطفا از پزشکان طب سنتی بخواهید یه چیزی که روند بیماری که با خونریزی همراه کند کنه ضمن اینکه مادرم متاسفانه بیماری رو از راه عفونت بیمارستانی باکتری در بدنش جا خشک کرده و بدلیل اینکه متصدیان که مسئول ضدعفونی محل هستند متاسفانه خوب به وظایفشان عمل کردند.ممنون میشوم نظر من را مورد توجه قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش با این گوینده
ثبت درخواست
مقایسه با دیگر گویندگان