ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک
۱ ستارهدو ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (18 votes, average: 4٫72 out of 5)
Loading...

ساخت موشن گرافیک نوعی متحرک سازی تصاویر گرافیکی است که با استفاده از تکنیک های انیمیشن برای اهداف علمی، آموزشی و تبلیغاتی تولید میشود. این نوع از تصاویر زیر شاخه ای از رشته گسترده انیمیشن دو بعدی محسوب میگردد. موسسه هنری پادان افتخار همکاری با انیماتورهایی را دارد که سال ها در زمینه ی تولید انواع انیمیشن فوق حرفه ای و بعضا در سطح بین المللی، فعالیت گسترده داشته اند و بدیهی ست که ساخت موشن گرافیک میتواند برای مجموعه انیمیشن پادان کاری لذت بخش و در عین حال ساده باشد. اما بر کسی پوشیده نیست که ظرافت های هنری و نکات کلیدی علم تبلیغات و بازاریابی کار هر کسی نیست. ما طبق روال سایر فعالیت های موسسه فرهنگی هنری پادان از هنرمندان و متخصصین تبلیغات توامان بهره میگیریم. ما تیم انیماتورینگ پادان با طراحی حساب شده استوری بورد و اجرای دقیق و هنرمندانه آن، برای رسیدن به اهداف علمی آموزشی و تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود. نکته مهم در این خصوص، هزینه های ساخت موشن گرافیک است که به دلیل حذف واسطه ها، در موسسه پادان کاهش چشمگیری یافته است به طوری که ساخت تیزر هایی با سطح کیفی عالی هزینه ای بسیار مقرون به صرفه برای شما خواهد داشت.

با پادان تماس بگیرید و ساخت موشن گرافیک خود را شروع کنید

۱۳۴۰ ۲۹ ۲۶ – ۰۲۱

[KGVID]https://www.padan-art.com/wp-content/uploads/2017/10/yunus-emre.mp4[/KGVID]

برای دیدن کارهای بشتر از مجموعه پادان اینجا کلیک کنید

پادان از معدود موسسات فرهنگی هنری چند منظوره فعال در کشور میباشد  که با اتکا به سوابق درخشان و جوایز متعدد در زمینه هنرهای نمایشی، گرافیک، انیمیشن و موسیقی موفق به اخذ مجوز موسسه فرهنگی هنری چند منظوره از وزارت فرهنگ و ارشاد گردیده است. ما با ۱۶ سال سابقه فعال در سینما، تلویزیون و  ساخت بیش از ۷۰۰ تیزر و فیلم صنعتی-  تبلیغاتی با افتخار آماده همکاری در زمینه ساخت موشن گرافیک با شما صاحبان مشاغل هستیم.

ساخت موشن گرافیک چگونه است؟

در واقع ساخت موشن گرافیک زیر مجموعه ای از تولید انیمیشن های دو بعدی ست که برای اهداف تبلیغاتی، علمی، آموزشی و اینفوگرافی استفاده میشود. پادان با داشتن سابقه موفق و طولانی در زمینه انیمیشن های اجتماعی، ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی را بخوبی می شناسد. در ادامه چند نمونه از تولیدات پادان را به عنوان مثال ساخت موشن گرافیک خواهید دید، ساخت موشن گرافیک علاوه بر مصارف تبلیغاتی، علمی و آموزشی، برای تیزرهای تلویزیونی و کلیپ های فضای مجازی نیز استفاده میشود. این نوع تیزر در قیاس با تیزرهایی که فیلمبرداری دارند هزینه های کمتری دارد. اما بسیاری عقیده دارند که ساخت موشن گرافیک حتی نسبت به تیزرهای رئال، مخاطب بیشتری را جلب میکند. در این نوع ساخت، لایه های گرافیکی با ترکیب های مشخص روی هم قرار میگیرند و با متحرک سازی آنها تصویری ساخته میشود که به خوبی منظور تبلیغ کننده را در مدت زمان کوتاهی به مخاطب انتقال میدهد.

هزینه های موشن گرافیک

هزینه های ساخت موشن گرافیک به نسبت تیزر های فیلمبرداری بسیار کمتر است چرا که شاخصه های پر هزینه در این پروسه حذف می شود. مانند فیلمبرداری، دستمزد بازیگران، ساخت لوکیشن، طراحی صحنه و لباس و غیره. به همین دلیل ساخت موشن گرافیک با وجود سختی ها و نیاز به تخصص ویژه هزینه ی کمتری خواهد داشت. تیم فیلمنامه تیم استوری بورد تیم انیماتور و گوینده هزینه هایی هستند که در این روند وجود دارند ولی در مجموع برایند کمتری خواهند داشت.

تیزر تلفیقی

در برخی از تیزرها دیده اید که تصاویر واقعی با اشکال و نوشته ها ترکیب شده اند. این نوع تیزر ها تیزر های تلفیقی هستند که از تلفیق ساخت موشن گرافیک و تصاویر رئال بدست آمده اند. به این نوع از تیزر جلوه های ویژه نیز اطلاق میشود. که سطح با کیفیتی از تیزر به حساب می آیند. ساخت موشن گرافیک محض میتواند حالت پایه باشد و تیزر جلوه های ویژه بالاترین سطح آن.

[KGVID]https://www.padan-art.com/wp-content/uploads/2017/06/tizer-padan.mp4[/KGVID]

در تیزرهای تلفیقی گاها از جلوه های ویژه استفاده میشود. جلوه های ویژه نیر نوعی از انیمیشن است که در آن کمی از ساخت موشن گرافیک ساده جلو تر رفته ایم و جلوه های بصری و تخیلی به تصویر افزوده ایم (نمونه بالا) اما در هر حال تمام این افزونه ها زیر مجموعه های انیمیشن هستند و با نرم افزارهایی در این زمینه انجام میگیرند. هرچند در بعضی موارد طراحی های دستی نیز به کمک نرم افزار می آیند.

برای ساخت موشن گرافیک چه باید کرد؟

پادان چراغ بهترین و به صرفه ترین راه را برای شما روشن میکند و برای حرکت در آن راه با شما همگام خواهد شد. راهی که ما سالها رفته ایم و به پیچ و خم ها و میانبر هایش آشناییم. ما به شما مشاوره خواهیم داد که کدام گزینه تبلیغاتی برای شما بهتر است، آنگاه انتخاب و گزینش با شماست. برای ساخت موشن گرافیک با ما تماس بگیرید.