از اینستاگرام پادان دیدن کنید Padan's Instagram
ژیلا صادقی
  • سمپل پادان
  • تیزر
  • تلفن گویا
  • دکلمه

ژیلا صادقی با نام کامل ژیلا صادقی نیارکی گوینده، مجری و بازیگر سرشناس ایرانی است. او متولد سال ۱۳۵۲ در تهران می‌باشد. سبک اجرای متفاوت و لحن گفتارش با همکاران پیشینش باعث شده تا کارش با دیگر همکارانش متمایز باشد. همچنین در گفتن بدون تپق و روان پلاتوهای سریع خبره هستند.

ژیلا صادقی در دانشگاه آزاد اسلامی در رشته گرافیک تحصیل کرده است. و در سال ۱۳۷۰ در آزمون گویندگی سازمان صدا و سیما شرکت کرد و پذیرفته شد. در سال ۱۳۷۸ نیز فعالیت ایشان اوج گرفت به گونه‌ای که مرتباً اجراهای مهم و مختلفی را به او سپرده می‌شد.

 

دکلمه شعر «شده هرگز دلت مال کسی باشد که دیگر نیست» از شهراد میدری توسط خانم ژیلا صادقی

ژیلا صادقی تنها زنی ست که تا به امروز در جشنواره فیلم فجر اجرا کرده است. همچنین او مجری بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۹ بود. اجرای جشنواره فیلم فجر یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی کاری مجریان مرد به حساب می‌آید که تا به امروز این رویداد مهم را اجرا کرده اند و ژیلا صادقی به عنوان تنها مجری زن این جشنواره، ثابت کرده که مجریان زن نیز میتوانند از پس این مهم بر آیند.

او از علاقه‌مندان سوارکاری است و شنا و تیر و کمان نیز از رشته های دنبال شده توسط او هستند.

کناره‌گیری از تلویزیون

ژیلا صادقی مدتی در تلویزیون اجرایی نداشت و همین موضوع باعث ایجاد حواشی همچون کنار گذاشتن او از تلویزیون مطرح شده بود که او در نهایت این شایعات را رد کرد و کناره‌گیریش از تلویزیون را به خاطر ایجاد حواشی برخی هنرمندان دانست. او اعلام کرد درحال تدوین شکایتی برعلیه این هنرمندان به دادگاه است که این پروسه زمان‌بر خواهد بود. او در ادامه افزود «نمی‌خواهم نقش بازی کنم. چون واقعاً حالِ خوبی نداشتم. تلخ‌ترین ضربه‌ای که می‌توانست به خودم و همسرم در حالی که پروسه مادری را در آن ایام طی می‌کردم به ما وارد شد.»

بازگشت به تلویزیون با پوشش جنجالی!

پوشش جنجالی ژیلا صادقی در شبکه ۳
بازگشت ژیلا صادقی با پوشش جنجالی به تلویزیون

در تاریخ ۲۷ دی ۱۴۰۲ در برنامه «سلام صبح بخیر» شبکه ۳ به تلویزیون بازگشت که البته این بازگشت بدون حاشیه هم نبود! در این برنامه ژیلا صادقی با پوشش متفاوتی که کمتر در برنامه‌های صدا و سیما دیده شده وارد صحنه شد. در این برنامه او با یک کت سفید و یک دامن مشکی برنامه را اجرا کرد که حواشی بسیاری را در رسانه‌های داخلی و فارسی‌زبان خارجی داشت.

همکاری با پادان

ژیلا صادقی از همکاران پادان در زمینه گویندگی است. ایشان سابقه بسیار قدیمی در گویندگی تیزر دارند، به طوری که حدود ۱۸ سال پیش تیزرهای کنوود را گویندگی کرده اند. ژیلا صادقی اولین زن ایرانی است که پس از انقلاب به عنوان چهره برند در تبلیغات بیلبوردی ظاهر شد. پادان در زمینه های مختلف از هنر ایشان بهره مند شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش با این گوینده
ثبت درخواست
مقایسه با دیگر گویندگان