ژیلا صادقی

ژیلا صادقی

  ژیلا صادقی گوینده مجری و بازیگر سرشناس ایرانی است. وی متولد سال ۱۳۵۲ در تهران می باشد. متفاوت بودن سبک اجرا و لحن گفتار وی با همکاران پیشینش، کارش را متمایز نمود. ایشان در گفتن بدون تپق و روان پلاتوهای سریع خبره هستند. او در دانشگاه آزاد اسلامی گرافیک خوانده است. ژیلا صادقی در سال ۱۳۷۰ در آزمون گویندگی سازمان صدا و سیما شرکت کرد و پذیرفته شد. سال ۱۳۷۸ فعالیت ایشان اوج گرفت به گونه ای که مرتبا اجراهای مهم و مختلفی را به او می سپردند.

   

  دکلمه شعر “شده هرگز دلت مال کسی باشد که دیگر نیست” از شهراد میدری توسط خانم ژیلا صادقی

  ژیلا صادقی تنها زنی ست که تا به امروز جشنواره فیلم فجر را اجرا کرده است. وی مجری بیست و نهمین جشنواره ی فیلم فجر در سال ۱۳۸۹ بود. اجرای جشنواره فبلم فجر یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی کاری مجریان مردی ست که تا به امروز این رویداد را اجرا کرده اند و ایشان به عنوان تنها مجری زن، ثابت کردند که مجریان زن نیز میتوانند از پس این مهم بر آیند.

  وی از علاقه مندان سوارکاری است و شنا و تیر و کما نیز از رشته های دنبال شده توسط او هستند.

  همکاری با پادان

  ژیلا صادقی از همکاران پادان در زمینه ی گویندگی ست. ایشان سابقه ی بسیار قدیمی در گویندگی تیزر دارند، به طوری که حدود ۱۸ سال پیش تیزرهای کنوود را گویندگی کرده اند. ژیلا صادقی اولین زن ایرانی است که پس از انقلاب به عنوان چهره برند در تبلیغات بیلبوردی ظاهر شد. پادان در زمینه های مختلف از هنر ایشان بهره مند شده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ثبت سفارش با این گوینده
  ثبت درخواست
  مقایسه با دیگر گویندگان
  گالری