انیمیشن سحر قریشی

انیمیشن سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون در انیمیشن هلل یوس حضور یافته است. این انیمیشن که با حضور سحر قریشی ساخته شده است برای تبلیغات فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم ساخته شده است. کارگزدان و صداپیشه این انیمیشن عماد رسولی ست و این انیمیشن در گروه هنری پادان تولید میشود. سحر قریشی که شخصا در این انیمیشن صداپیشگی میکند با حضور در استودیو پادان نقش خود را در انیمیشن به عنوان انیمیشن سحر قریشی دوبله کرده است.

برای دیدن انیمیشن سحر قریشی و سایر انیمیشنهای هلل یوس به آپارات، اینستاگرام و تلگرام هلل یوس مراجعه فرمایید.

اینستاگرام هلل یوس
تلگرام انیمیشن هلل یوس
کانال تلگرام هلل یوس
کانال آپارات هلل یوس

انیمیشن سحر قریشی و حواشی حضور در هلل یوس

انیمیشن هلل یوس که پیشتر با حضور حمید فرخ نژاد دو قسمت تولید کرده بود اینبار یا حضور سحر قریشی انیمیشنی انتشار داده است. اما انیمیشن سحر قریشی خالی از حاشیه نبوده است. به نقل از گروه هنری پادان خانم قریشی با رویی گشاده و با استقبال از شوخی هایی که در انیمیشن سحر قریشی هلل یوس با ایشان شده است برخورد کرده اند. برخورد خوب و پیشنهادات ایشان برای انیمیشن حتی پا را از سناریو نوشته شده توسط عماد رسولی فرا تر گذاشت.

طراحی کارکتر انیمیشن سحر قریشی

انیمیشن سحر قریشی
سحر قریشی در حال دوبلاژ انیمیشن هلل یوس همراه با کارگردان انیمیشن عماد رسولی

طراحی کارکتر انیمیشن سحر قریشی به صورت فیس اسکنینگ انجام شده است و نیما میگلی با طراحی کاریکاتوری سحر قریشی این کار را به پایان رسانیده. انیمیشن هلل یوس که انیمیشنی کات آوت است با متحرک سازی لایه های طراحی شده کارکتر ها رو انیمیت میکند. واین قسمت نیز مستثنی نبوده است.

انیمیشن هلل یوس

این انیمیشن با محوریت کارکتر های جنوبی ساخته شده است و حدود شش ماه است که اولین قسمت آن منتشر شده است. اما با وجود تایم کم بسیار مورد توجه و استقبال مخاطبان و هنرمندان قرار گرفته است.

انیمیشن هلل یوس

به نحوی که هر قسمت از این انیمیشن به طور متوسط یک میلیون بار دیده میشود قسمت انیمیشن سحر قریشی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.. قسمت برنامه زهر مار کن که به گفته مخاطبان نقد سنگینی به برنامه ماه عسل احسان علیخانی ست حواشی زیادی را برای این انیمیشن به دنبال داشته است. اما عماد رسولی کارگردان این انیمیشن در مصاحبه ای عنوان کرده است که برای احسان علیخانی و برنامه وی احترام زیادی قایل است و این انیمیشن فقط یک شوخی بوده است. در انیمیشن سحر قریشی نیز شوخی هایی صورت گرفته که صرفا جهت مزاح و خوشحالی مخاطبان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *